fbpx

Reference

Spolupráce s Jakubou, to je kreativita, invence, vstřícnost a na to, že jsme se předtím osobně neznaly, výsledek dopadl nad očekávání skvěle. Podařilo se vytvořit logo, které je vizuálním stylem i provedením přesně šité na míru. Když dávám vizitku, je to jako kdybych dávala malý dárek.

Ing. Hana Lexová
Osobní a firemní koučka

Oslovila jsem Jakubu se zpracováním návrhu obalu a přípravou tiskových dat. Celý proces zakázky byl skvělý. Komunikuje vstřícně a profesionálně. Zpracování precizní a perfektní finální výstup. Spolupráci s Jakubou mohu 100% doporučit a budu se těšit na případný další společný projekt.

Eva Roverová
Grafická designérka a ilustrátorka

Jakuba nám velmi profesionálně zpracovala nejen požadované nové letáky a propagační materiály, ale navrhla i nové logo. Spolupráce byla velmi příjemná a tvůrčí. Její práci a služby mohu jedině doporučit.

Radka Hrádková
Koordinátorka Dobrovolnické služby Levandule Žatec

Být při tom, kdy se neobratné zadání klienta pod rukama grafičky změní přesně v to, co měl člověk na mysli, je zážitek. Jakuba – to jsou nápady a kreativita, ale taky poctivé řemeslo.

Lenka Dvořáková
Jazyková lektorka a koučka

Při spolupráci nad novým logem mě Jakuba nadchla svou svědomitostí a snahou najít podstatu mé myšlenky. Jakuba je grafička s osobním přístupem a s motivací řešit problémy.

Karolína Jarešová
Koordinátorka jazykových kurzů se zaměřením na pregramotnostní rozvoj dětí

Staňte se také mým oblíbeným klientem. Napište mi svůj příběh a spolu vyřešíme Váš problém s grafikou.