fbpx

Reference

S Jakubou jsme se potkaly během přípravy na konferenci Equal Pay Day. Aniž bychom se osobně setkaly, obratem dokázala, jak rozsáhlé zkušenosti ve své profesi má. Troufla si na sebe převzít celou grafickou agendu tištěného katalogu. Jakuba je spolehlivá, velmi příjemná a umí se naladit na potřeby klienta.

featured image
Helena Dreiseitlová
Projektová manažerka konference Equal Pay Day

Spolupráce s Jakubou znamená vždy výborně odvedenou práci. Ke každému projektu přistupuje komplexně. Má schopnost naslouchat a srozumitelně komunikovat. Výsledkem je funkční grafický design. Ať už to jsou tiskové výstupy, nebo vizuály pro konference a školení.

 

featured image
František Sochor
Vedoucí manažer oddělení vzdělávání Českého plynárenského svazu

Oslovila jsem Jakubu s poptávkou na firemní logo, výsledek dopadl nad očekávání skvěle. V průběhu spolupráce, jsme řešily různé varianty a nakonec se jí podařilo vytvořit logo, které je vizuálním stylem i provedením přesně šité na míru. Když dávám klientovi vizitku, mám pocit, jako bych mu dávala malý dárek.

featured image
Ing. Hana Lexová
Osobní a firemní koučka

Pokud mám někoho doporučit, jako skutečného profesionála, je to Jakuba. Spolupracovaly jsme spolu na tiskovém materiálu pro sociální odbor města Brna a na obalovém designu. Je kreativní a dodržuje termíny. Absolutně vyniká svými odbornými znalostmi v multistránkových dokumentech / brožurách / tabulkách. Těším se na další spolupráci.

featured image
Eva Roverová
Grafická designérka a ilustrátorka

Spolupráci s Jakubou mohu určitě doporučit. Zpracovala pro mě vizitky a úpravy webové stránky. Pokud se její představa grafického návrhu s mou představou liší, dokáže se mým připomínkám přizpůsobit a design upraví. Navíc uvažuje i z pohledu mého klienta a také je kreativní při tvorbě textů. Její velkou předností je spolehlivost a důraz na kvalitu odvedené práce.

featured image
PhDr. Kateřina Matoušková
Koučka a psycholožka

Být při tom, kdy se neobratné zadání klienta pod rukama grafičky změní přesně v to, co měl člověk na mysli, je zážitek. Jakuba – to jsou nápady a kreativita, ale taky poctivé řemeslo.

featured image
Lenka Dvořáková
Jazyková lektorka a koučka

I přesto, že naše zadání na nové logo bylo dost nekonkrétní, grafička Jakuba díky svým zkušenostem naši poptávku srozumitelně zanalyzovala a navrhla profesionální řešení. Spolupráce byla příjemná a jednání z její strany velmi rychlé. Těším se na další projekty.

featured image
Anežka Kejřová
Koordinátorka jazykových kurzů se zaměřením na pregramotnostní rozvoj dětí

Napište mi. Potřebujete novou, moderní grafiku pro své tiskoviny, web, sociální sítě? Nezapomeňte pak kliknout na tlačítko ODESLAT ↓