fbpx

Reference

Spolupracoval jsem s Jakubou 6 let jako zadavatel zakázek a dostal vždy výborně odvedenou práci. Její komplexní přístup ke každému projektu, dobrá komunikace a schopnost naslouchat připomínkám, dělá grafický design srozumitelným a funkčním. Ať už to byly tiskové výstupy, nebo vizuály pro konference a školení.

 

featured image
František Sochor
Vedoucí manažer oddělení vzdělávání Českého plynárenského svazu

Spolupráce s Jakubou, to je kreativita, invence, vstřícnost a na to, že jsme se předtím osobně neznaly, výsledek dopadl nad očekávání skvěle. Podařilo se vytvořit logo, které je vizuálním stylem i provedením přesně šité na míru. Když dávám vizitku, je to jako kdybych dávala malý dárek.

featured image
Ing. Hana Lexová
Osobní a firemní koučka

Oslovila jsem Jakubu se zpracováním návrhu obalu a přípravou tiskových dat. Celý proces zakázky byl skvělý. Komunikuje vstřícně a profesionálně. Zpracování precizní a perfektní finální výstup. Spolupráci s Jakubou mohu 100% doporučit a budu se těšit na případný další společný projekt.

featured image
Eva Roverová
Grafická designérka a ilustrátorka

Jakuba nám velmi profesionálně zpracovala nejen požadované nové letáky a propagační materiály, ale navrhla i nové logo. Spolupráce byla velmi příjemná a tvůrčí. Její práci a služby mohu jedině doporučit.

Radka Hrádková
Koordinátorka Dobrovolnické služby Levandule Žatec

Být při tom, kdy se neobratné zadání klienta pod rukama grafičky změní přesně v to, co měl člověk na mysli, je zážitek. Jakuba – to jsou nápady a kreativita, ale taky poctivé řemeslo.

featured image
Lenka Dvořáková
Jazyková lektorka a koučka

Při spolupráci nad novým logem mě Jakuba nadchla svou svědomitostí a snahou najít podstatu mé myšlenky. Jakuba je grafička s osobním přístupem a s motivací řešit problémy.

featured image
Karolína Jarešová
Koordinátorka jazykových kurzů se zaměřením na pregramotnostní rozvoj dětí

I přesto, že naše zadání na nové logo bylo dost nekonkrétní, grafička Jakuba díky svým zkušenostem naši poptávku srozumitelně zanalyzovala a navrhla profesionální řešení. Spolupráce byla příjemná a jednání z její strany velmi rychlé.

featured image
Anežka Kejřová
Koordinátorka jazykových kurzů se zaměřením na pregramotnostní rozvoj dětí

Staňte se také mým oblíbeným klientem. Napište mi svůj příběh a spolu vyřešíme Váš problém s grafikou.