fbpx
portrétní fotografie grafičky Dagmar Nastulczykové, která tvoří pod značkou Jakuba

Hledáte spolehlivého grafika?

Jmenuji se Dagmar Nastulczyková a tvořím grafický design na profesionální úrovni pod značkou Jakuba. Ráda Vám navrhnu logo nebo jednotný vizuální styl přesně podle Vaší momentální potřeby.

Grafický design tvořím více než dvacet let.

Mám proto bohaté zkušenosti se sazbou textů a typografickou úpravou dokumentů (např. výroční zpráva). Předtím, než jsem šla na volnou nohu, jsem 10 let pracovala v DTP studiu Českého plynárenského svazu. Byla jsem zodpovědná za grafické zpracování odborných publikací, včetně návrhu obálky a předtiskové přípravy. Také jsem navrhovala jednotný vizuální styl pro konference a workshopy. Samostatně jsem vytvářela časopis, informativní brožury, programy, letáky.

Bydlím v Praze, kde si můžeme domluvit schůzku. Zajímá mě, co konkrétně Vás v oblasti Vašeho firemního vzhledu trápí? S čím Vám můžu pomoci?  Jestli se Vám líbí některá práce z mého portfolia, napište mi a já vytvořím zajímavý design i pro Vás.

Proč jsem si vybrala pro svou značku jméno Jakuba a také trochu zajímavostí nejen z mého profesního života si můžete přečíst na mém blogu.

Ilustrace dívky v modrých šatech Girl Power

Girl Power

Ilustrace, Tiskoviny
Návrh obálky rodové knihy v hnědých odstínech vytvořený pro rodokmen

Rodová kniha

Tiskoviny
Grafický návrh designu loga a jednotného vizuálního stylu pro webinář. Vizualizace na notebooku a smartphonu

Logo a jednotný styl pro webinář

Loga a vizuální styly
Kresba secesní lampy převedená do digitální podoby. Náladová ilustrace. Podklad v krémovém odstínu.

Ilustrace secesní lampy

Ilustrace