fbpx
portrétní fotografie grafičky Dagmar Nastulczykové, která tvoří pod značkou Jakuba

Jakuba

Jmenuji se Dagmar Nastulczyková a tvořím grafický design na profesionální úrovni pod značkou Jakuba. Momentálně pracuji na volné noze a ráda Vám navrhnu logo nebo jednotný vizuální styl přesně podle Vaší momentální potřeby.

Žiji v Praze, kde si můžeme domluvit schůzku a Vy mi můžete svěřit, co konkrétně Vás v oblasti Vašeho firemního vzhledu trápí, s čím Vám můžu pomoci. Potřebujete třeba oživit webovou prezentaci moderní digitální ilustrací? Nebo máte pocit, že Vaše tiskové materiály už ztratily svůj šmrnc? Pokud Vás zaujme některá práce z mého portfolia, napište mi a já pro Vás vytvořím zajímavý design vyhovující současnému trendu.

Proč jsem si vybrala pro svou značku jméno Jakuba a také trochu zajímavostí nejen z mého profesního života si můžete přečíst na mém Blogu.

Hledáte spolehlivého, zkušeného grafika?

Grafický design tvořím více než dvacet let.

Mám proto bohaté zkušenosti se sazbou textů a typografickou úpravou dokumentů (např. výroční zpráva). Posledních deset let jsem pracovala v DTP studiu Českého plynárenského svazu. Byla jsem zodpovědná za grafické zpracování designu odborných publikací, včetně návrhu obálky a předtiskové přípravy. Také jsem navrhovala jednotný vizuální styl pro konference a workshopy.

Samostatně jsem vytvářela časopis, informativní brožury, programy, letáky.

V současné době jsem zodpovědná za celkovou grafickou úpravu časopisu pro děti – Rozmarýnka, včetně předstiskové přípravy. Zajišťuji data nejen pro tisk ale také pro digitální distribuci.

Ilustrace dívky v modrých šatech Girl Power

Girl Power

Ilustrace, Tiskoviny
Návrh obálky rodové knihy v hnědých odstínech vytvořený pro rodokmen

Rodová kniha

Tiskoviny
Grafický návrh designu loga a jednotného vizuálního stylu pro webinář. Vizualizace na notebooku a smartphonu

Logo a jednotný styl pro webinář

Loga a vizuální styly
Kresba secesní lampy převedená do digitální podoby. Náladová ilustrace. Podklad v krémovém odstínu.

Ilustrace secesní lampy

Ilustrace