fbpx
featured image
featured image
featured image
featured image
featured image
Girl Power

Girl Power

Už delší dobu jsem pokukovala na různých webových portálech po ilustracích ve stylu pop-art. Lákalo mě vytvořit výrazný, barevný obrázek. Něco v retro stylu?

A protože pop-artové ilustrace jsou hodně o krásných ženách a dívkách, napadlo mě takovou krásku si nakreslit. Využití se časem určitě objeví. Pro aktivní ženy, se organizují různá setkání, Promo akce a networkingy.

Dívka, která se přizpůsobí vašim potřebám

Celá ilustrace je zpracovaná ve vektorech v profesionálním grafickém programu Adobe Illustrator. Díky tomuto zpracování zůstává kvalita ilustrace zachována při jakémkoliv zvětšení.

Možnosti použití takového obrázku jsou velmi bohaté. Jde aplikovat na efektní obálku pro E-book, nebo velký venkovní banner o rozměrech 5 x 3 metrů. V případě potřeby není problém slečně přebarvit vlasy, šatičky, nebo přidat jiné pozadí. Pro pozadí se může použít jak kresba, tak vhodná fotografie, která velmi dobře doplní celou ilustraci a dát tomu zase trochu jinou atmosféru.

Firemní vizuální komunikace

Pro každou firmu je správná a kvalitní vizuální komunikace směrem k zákazníkovi velmi důležitá. Nejen logo je dobrým nástrojem pro vytvoření vztahu mezi klientem a zákazníkem. Také dobře vymyšlená reklamní kampaň velmi zvýší povědomí o vaši firmě třeba na sociálních sítích. Zpracování takové kampaně zahrnuje dobrý nápad a profesionální provedení. Profesionálního grafika, který je schopný nápad kvalitně zpracovat, třeba do formy takovéto ilustrace.