fbpx
featured image
featured image
featured image
featured image
featured image
Logo pro koučku

Logo pro koučku

S paní Hanou jsme se sešly nad grafickým zpracováním loga. Je to energická dáma, která mi s nadšením popisovala svou ideu, jak by mělo vypadat logo, podle jejích představ. Grafika potřebuje jenom proto, aby dal jejímu nápadu moderní design.

Můj názor byl ale jiný. Tento nápad jsem viděla použitý ve spoustě jiných log, dostupných třeba na Pinterestu. Domluvily jsme proto, že do návrhů, které pro ni zpracuji, zařadíme také moji představu o tom, jak by logo pro její podnikání mělo vypadat.

Paní Hana je žena otevřená všem výzvám a můj návrh ji oslovil. Naše další spolupráce byla krásným procesem společného hledání těch nejlepších variant jejího loga jeho barevnosti, typů písem pro textovou část a dolaďování celkového grafického designu.

Výsledkem je logo vyjadřující celistvost a probíhající pohyb, velmi důležitých prvků v procesu sebeřízení.

  • Klientka dostala logo, které autenticky rezonuje s tím, jak žije svůj byznys.
  • Souběžně jsem zpracovala logo manuál – pomocníka  pro další práci s logem, který definuje základní varianty jeho použití v souvislosti s dalším textem nebo obrazem.
  • Proces, kdy logo zrálo do své nynější podoby, byl pro klientku velmi obohacující. Měla možnost definovat a ujasnit si souvislosti, které jsou pro její podnikání důležité a nad kterými se dřív nezamýšlela.
  • Logo je zpracované v mnoha různých formátech a variantách jak pro digitální použití, tak pro tiskové materiály.
  • Písmo použité na doprovodné texty je vybráno ze seznamu na Google Fonts s volnou licencí k použití.